Sport   »   Tenis   »   ATP Cincinnati: Łukasz Kubot przegrał z Yen-Hsun Lu

ATP Cincinnati: Łukasz Kubot przegrał z Yen-Hsun Lu

2012.08.13//  P. Rączka
Łukasz Kubot przegrał 3:6, 0:6 z Yen-Hsun Lu w I rundzie turnieju w Cincinnati. Tajwańczyk który zajmuje 74. miejsce w rankingu ATP,  aby pojawić się w głównej drabince, musiał przebrnąć przez kwalifikacje. Polak miał w planach zrehabilitować się w tym meczu za nieudane igrzyska, niestety kolejny jego start okazał się fatalny. Wyrównana gra toczyła się tylko do wyniku 3:3, następnie rywal zdołał wygrać aż dziewięć gemów pod rząd. Przy wyniku 0:1 w drugim secie spotkanie zostało przerwane z powodu opadów deszczu.

Nasz najlepszy tenisista musi się wziąć szybko w garść, bowiem już niebawem rozpoczyna się US Open.