ATP World Tour Finals: "Frytka" i "Matka" wygrali z Dlouhym i Paesem

2010.11.21//  J. Knop
Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski zwyciężyli w pojedynku z Czechem - Lukasem Dlouhym i Leanderem Paesem z Indii w wymiarze 6:3, 7:6 (7-3). Spotkanie odbywało się w ramach rozgrywek grupy A turnieju ATP World Tour Finals w Londynie. Pula nagród zawodów opiewa na 5 mln funtów.

W londyńskiej O2 Arenie występuje osiem najlepszych par deblowych roku 2010. Popularni „Frytka” i „Matka” awansowali do rozgrywek dzięki zajęciu szóstej lokaty w rankingu ATP „Doubles Race”. Dlouhy i Paes zaś, uplasowali się na czwartym miejscu klasyfikacji. Polscy zawodnicy marzą o tym, by dojść do półfinału rywalizacji.
Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski

Wynik niedzielnego spotkania grupy A w deblu:
  • Mariusz Fyrstenberg, Marcin Matkowski - Lukas Dlouhy, Leander Paes 6:3, 7:6 (7-3).