Sport   »   Piłka nożna   »   Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy

Piłka nożna

rss

Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy

2015.02.26//  P. Rączka
Arkadiusz Milik okazał się katem Legii Warszawa w meczu 1/16 piłkarskiej Ligi Europy. Reprezentant Polski w pierwszym spotkaniu strzelił jedyną bramkę zapewniającą wygraną Ajaxu Amsterdam, natomiast w rewanżu dwukrotnie pokonał Dusana Kuciaka, a zespół z Amsterdamu cieszył się ze zwycięstwa 3:0 na Pepsi Arena. Tym samym podopieczni Heninga Berga żegnają z europejskimi rozgrywkami – teraz pozostaje im jedynie walka w obronie mistrzostwa Polski.
Mecz przy pustych trybunach od początku nie oddawał takich emocji, jakich powinien na tym etapie rozgrywek i na tle tak mocnego przeciwnika. Czar nadziei na awans już w 11. minucie zabrał reprezentant Polski, przebiegając z piłką dobre 40 metrów, następnie pakując ją do siatki. Legioniści po kilkunastu sekundach dostali kolejny cios, który tym razem zadał Viergever. Po kwadransie gry spotkanie było już praktycznie rozstrzygnięte. Formalności jeszcze przed przerwą dopełnił Milik.
Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy
Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy
Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy

Zespół z Warszawy może być zadowolony z faktu, że goście po zmianie stron spuścili z tonu i spokojnie kontrolowali wydarzenia na boisku, bowiem gdyby nie to, to rezultat mógłby być znacznie wyższy. Mistrzowie Polski mieli swoje okazje, ale skuteczność tego dnia im niedopisywała.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale KulturaDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Ajax wyeliminował Legię Warszawa z Ligi Europy