Sport   »   Aktualności   »   Aleksander Dimitrenko vs Michael Sprott - "Sasza" wypunktował rywala

Aktualności

rss

Aleksander Dimitrenko vs Michael Sprott - "Sasza" wypunktował rywala

2011.09.25//  J. Knop
Aleksander Dimitrenko zwyciężył w pojedynku z Michael’em Sprott’em. Popularny „Sasza” pokonał Anglika na punkty w wymiarze 117:111, 116:111, 119:108. Tym samym dwudziestodziewięciolatek po raz drugi obronił tytuł mistrza Europy w kategorii ciężkiej.

Dimitrenko uzyskał inicjatywę na początku walki i nie oddał jej już do końca. Z upływem kolejnych minut zarysowywała się coraz wyraźniejsza przewaga „Saszy”. Anglik został zepchnięty do rozpaczliwej defensywy i ograniczał się tylko do kontrataków, które nie przynosiły jednak zamierzonego efektu.
Aleksander Dimitrenko
Aleksander Dimitrenko Aleksander Dimitrenko
Aleksander Dimitrenko

„Szasza” walczył bardzo spokojnie i wyniszczał przeciwnika kapitalnym lewym prostym. Sprott starał się dorównać kroku reprezentantowi Niemiec i udało mu się to w szóstej rundzie. Wtedy Anglik zaskoczył Dimitrenkę kombinacją mocnych ciosów, które dotarły do głowy dwudziestodziewięciolatka. Była to jednak tylko epizodyczna przewaga.
Michael Sprott
Michael Sprott Michael Sprott
Michael Sprott

W kolejnych rundach Dimitrenko konsekwentnie realizował założenia taktyczne, jakie obrał przed wyjściem do ringu. „Sasza” uderzał mocno i pewnie, co nie ułatwiało zadania Sprott’owi. Anglik zdołał jednak znów zaskoczyć reprezentanta Niemiec piekielnie mocną serią ciosów, które ten odczuł dość boleśnie i był lekko zamroczony.

Do ostatniego gongu żaden z zawodników nie zdołał potwierdzić swojej przewagi nokautem. O losach pojedynku musieli więc zdecydować arbitrzy. Ci zaś, bez wahania wskazali na triumf Dimitrenki w wymiarze 117:111, 116:111, 119:108.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Aleksander Dimitrenko vs Michael Sprott - "Sasza" wypunktował rywala

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Aleksander Dimitrenko vs Michael Sprott - "Sasza" wypunktował rywala