Sport   »   Piłka nożna   »   Alfredo Cahe: Maradona jest w niezłej formie

Piłka nożna

rss

Alfredo Cahe: Maradona jest w niezłej formie

2010.07.13//  J. Knop
Diego Maradona w dalszym ciągu jest nieco załamany odpadnięciem reprezentacji Argentyny z rozgrywek Mundialu w RPA. Obecnie popularny El Diego udał się na wakacje do Neapolu.

Lekarz Maradony - Alfredo Cahe martwił się o zdrowie legendy argentyńskiego futbolu po tym, jak Albicelestes przegrali 4-0 z Niemcami i pożegnali się z Mistrzostwami Świata.
Diego Maradona Diego Maradona...
Diego Maradona ...snuje plany...
Diego Maradona ...na przyszłość

Diego czuje się dobrze. Jest tylko nieco zdenerwowany po niepowodzeniu na Mundialu. Skupia się teraz na analizie zaistniałej sytuacji. Jednak przemyślenia na pewno nie wpędzą go w depresję. Stan jego psychiki jest lepszy niż wcześniej sądziłem. Mecz z Niemcami zakończył się niekorzystnym rezultatem, dlatego martwiłem się o Maradonę. Widzę, że Diego nie ma zamiaru się poddać. Już teraz zaczyna snuć plany na przyszłość” – powiedział Cahe w rozmowie z dziennikarzem gazety Tuttosport.

Diego Maradona Diego Maradona
Po odpadnięciu Albicelestes z rozgrywek o Puchar Świata mówiło się, że Maradona może zająć stanowisko trenera klubu Napoli. Włodarze neapolitańskiego zespołu nie mają jednak zamiaru podejmować negocjacji z Argentyńczykiem i nie są zainteresowani współpracą. Obecny menedżer Napoli - Walter Mazzarri z chęcią zobaczy Diego Maradonę w akcji i zaprosił Argentyńczyka do przyjacielskiej wizyty w Neapolu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Alfredo Cahe: Maradona jest w niezłej formie

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Alfredo Cahe: Maradona jest w niezłej formie