Sport   »   Piłka nożna   »   Alonso: Casillas tak dobry jak zwykle

Piłka nożna

rss

Alonso: Casillas tak dobry jak zwykle

2010.06.01//  J. Knop
Hiszpański pomocnik Xabi Alonso jest pewien, że Iker Casillas jest w stanie przystosować się do nowej piłki, jaka używana będzie podczas Mundialu w RPA.

Casillas był niezadowolony ze sposobu zachowywania się piłki w czasie jej lotu po uderzeniu. Przekonał się o tym boleśnie podczas meczu Hiszpanii z Arabią Saudyjską, który Hiszpanie szczęśliwie wygrali w stosunku 3-2, po bramce w doliczonym czasie gry.
Iker Casillas Iker Casillas...
Iker Casillas ...musi się przyzwyczaić...
Piłka Mistrzostw Świata 2010 ...do nowej piłki

Hiszpański etatowy bramkarz reprezentacyjny, wiele razy trzymał piłkę w rękach podczas meczu i był wyraźnie sfrustrowany. Jednak, Alonso sądzi, że ich kapitan będzie potrafił obchodzić się z tym modelem futbolówki, jak z każdym poprzednim.

W komentarzu dla gazety Marca Alonso powiedział: „Widzę go tak jak zawsze, da radę. Musimy przyzwyczaić się do trajektorii lotu piłki, ale sądzę, że im dłużej będziemy jej używać tym większy komfort będziemy czuć podczas gry".

Casillas dołączył do grona zawodników, którzy są rozczarowani modelem piłki jaka została przygotowana na Mistrzostwa Świata 2010. Wcześniej o swoim niezadowoleniu wspominali: Brazylijczyk -  Julio Cesar i Anglik - Joe Hart.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Alonso: Casillas tak dobry jak zwykle

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Alonso: Casillas tak dobry jak zwykle