Sport   »   Piłka nożna   »   Anthony Annan w kręgu zainteresowań piłkarskich gigantów

Piłka nożna

rss

Anthony Annan w kręgu zainteresowań piłkarskich gigantów

2010.07.10//  J. Knop
Pomocnik reprezentacji Ghany - Anthony Annan jest łączony z przejściem do takich klubów jak Chelsea oraz Manchester United. Do wyścigu o Ghańczyka włączył się również francuski potentat – Lyon. Dwudziestotrzylatek, który obecnie reprezentuje barwy Rosenborga zawdzięcza swą popularność wspaniałym występom w ekipie Czarnych Gwiazd podczas tegorocznego Mundialu.
Anthony Annan Anthony Annan...
Anthony Annan ...może trafić...
Anthony Annan ...do Chelsea lub Manchesteru United

Annan’a wielokroć porównywano do Calude’a Makelele, ze względu na styl gry i umiejętność panowania nad futbolówką. Piłkarz jest szczęśliwy, że tak wielkie kluby się nim interesują, ale nie chce jasno określić swojej najbliższej przyszłości.

Anthony Annan powiedział: „Jestem niezwykle szczęśliwy. Słyszałem o tym, że interesują się mną najpotężniejsze kluby świata, lecz to mnie nie przeraża. Miło wiedzieć o zainteresowaniu Manchesteru United czy Chelsea, ale nie dostałem żadnej oficjalnej oferty. Wszystko to zaszczyt, ale przypominam, że mam ważny kontrakt z Rosenborgiem do 2011 roku i zamierzał go wypełnić”.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Anthony Annan w kręgu zainteresowań piłkarskich gigantów

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Anthony Annan w kręgu zainteresowań piłkarskich gigantów