2014.07.30//  M. Mikołajczyk
W poniedziałek hat–trickiem w ligowym meczu Dynama Bukareszt popisał się Kamil Biliński, a dzień później w jego ślady poszedł Artur Sobiech. Polak strzelił trzy gole w sparingu Hannovera 96 z Crveną Zvezdą Belgrad.

Klub z Bundesligi pokonał mistrza Serbii 3 do 2, choć po kilkunastu minutach przegrywał 2:0. Losy spotkania całkowicie odmienił jednak nasz rodak, zdobywając bramki w 25., 38. i 76. minucie.
Artur Sobiech
Hannover 96

Co ciekawe, Sobiech towarzyski pojedynek rozpoczął na ławce rezerwowych, ale dość szybko zastąpił na boisku ukaranego czerwoną kartką Joselu. Drużyna z Bałkanów pozwoliła swoim przeciwnikom kontynuować mecz w „11”.
Wynik meczu: Hannover 96 3:2(2:2) Crvena Zvezda Belgrad.