Artur Sobiech strzelił bramkę Manchesterowi United

2012.08.12//  P. Rączka
Artur Sobiech otworzył wynik w towarzyskim spotkaniu Hannover`u 96 z Manchesterem United. Były piłkarz Polonii Warszawa dobił piłkę po strzale Jana Schlaudraffa - wcześniej niepewne interweniował Anders Lindegaard. Rywale Śląska Wrocław w IV rundzie eliminacji do Ligi Europy pozytywnie zaskoczyli w meczu ze znacznie bardziej utytułowanym rywalem. Zespół z Bundesligi prowadził niemal do 70 minuty 3:1.
Ostatnie dwadzieścia minutu należało jednak do podopiecznych Alexa Fergusona. Najpierw dwie bramki zdobył Rooney, a na pięć minut przed końcem gola zapewniającego zwycięstwo strzelił Kagawa.

Hannover 96 - Manchester United 3:4 (1:1)
  • 1:0 - Sobiech 25'
  • 1:1 - Hernandez 31'
  • 2:1 - Haggui 48'
  • 3:1 - Abdellaoue 66'
  • 3:2 - Rooney 69'
  • 3:3 - Rooney 82' (k.)
  • 3:4 - Kagawa 85'