Sport   »   Piłka nożna   »   Barcelona pokonała Granadę w Primera Division

Barcelona pokonała Granadę w Primera Division

2015.03.01//  P. Rączka
W meczu 25. kolejki Primera Division piłkarze FC Barcelona pokonali na wyjeździe 3:1 Granadę. Luisa Enrique zdecydował się, że mecz na ławce rozpoznanie Sergio Busquets i Andres Iniesta, a w drugiej wystawił Javier Mascherano oraz Xavi. Duma Katalonii pierwsza połowę zakończyła jednobramkowym prowadzeniem, po golu Rakitića. Zaraz po zmianie stron rezultat podwyższył dobrze spisujący się w ostatnim czasie Luis Suarez. Zmiany w składzie okazały się tym samym na plus.
W 53. minucie padła bramka kontaktowa, po tym jak rzut karny skutecznie wykorzystał Fran Rico. Ostatnie słowo należało do Messiego, który ustanowił wynik spotkania. - Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką wykonali moi zawodnicy w wyjątkowych warunkach dzisiejszego meczu. Chciałbym pogratulować zawodnikom obu zespołów za chęci wykonywania więcej niż trzech podań, co w niektórych momentach się udawało – powiedział szkoleniowiec.