2014.10.05//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Bayernu Monachium zgodnie z oczekiwaniami nie mieli żadnych problemów z kolejnym zwycięstwem w Bundeslidze. Bawarczycy rozbili 4:0 przed własną publicznością drużynę Hannoveru 96, umacniając się tym samym na pozycji lidera niemieckich rozgrywek.

Wynik spotkania już w 6. minucie otworzył Robert Lewandowski. Polak w sobotę znacząco poprawił swoją skuteczność i także pod koniec pierwszej połowy trafił do siatki. Oprócz biało-czerwonego dublet ustrzelił również niezawodny Arjen Robben. Warto odnotować, że cały mecz w barwach gości zagrał Artur Sobiech.
W dalszym ciągu trwa natomiast fatalna passa Borussi Dortmund. Żółto-czarni po raz czwarty z rzędu nie zdołali sięgnąć po trzy punkty. Drużyna Juergena Kloppa tym razem musiała uznać wyższość ekipy z Hamburga (0:1). Na całej linii zawiódł także Bayer Leverkusen. „Aptekarze” zaledwie zremisowali 2:2 z SC Paderbornem 07.