Sport   »   Piłka nożna   »   Bayern Monachium pokonał Stuttgart w Bundeslidze

Bayern Monachium pokonał Stuttgart w Bundeslidze

2014.01.30//  P. Rączka
W zaległym meczu 17. kolejki Bundesligi piłkarze Bayernu Monachium pokonali na wyjeździe 2:1 VfB Stuttgart. Mistrzowie Niemiec mają już 13 punktów przewagi nad drugim w tabeli Leverkusen. Nie był to jednak łatwy mecz dla podopiecznych Josepa Guardioli, bowiem po golu w Ibisevica w pierwszej połowie, przegrywali aż do 76. minuty. Wówczas wyrównał Pizarro, który wykorzystał podanie od Alcantary. Następnie były gracz Barcelony sam umieścił piłkę w siatce, po cudownym trafieniu w doliczonym czasie gry.
- To jest Bayern Monachium. Staraliśmy się do samego końca, aby zwyciężyć w tym spotkaniu. Stuttgart utrudniał nam to maksymalnie jak mógł, ale udało nam się wykorzystać nadarzające się okazje. Całe szczęście, że taki piękny strzał trafił do siatki – powiedział bohater spotkania.