Sport   »   Piłka nożna   »   Boenisch odebrał polski paszport i dowód

Piłka nożna

rss

Boenisch odebrał polski paszport i dowód

2010.09.06//  J. Knop
Sebastian Boenisch w poniedziałek musiał na kilka chwil opuścić zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski w Krakowie. Boenisch musiał odebrać polski paszport i dowód osobisty. Przypomnijmy, że „biało – czerwoni” przygotowują się w Krakowie do meczu z Australią, który odbędzie się we wtorek o godzinie 20.30.
Sebastian Boenisch Sebastian Boenisch
Sebastian Boenisch Sebastian Boenisch
Sebastian Boenisch Sebastian Boenisch

Dwudziestotrzyletni defensor Werderu Brema występował już w juniorskiej reprezentacji Niemiec, a z młodzieżową ekipą tego kraju przed rokiem zdobył mistrzostwo Europy drużyn do lat 21.

Dzięki namowom Franciszka Smudy będziemy mogli cieszyć oczy występami Boenischa w koszulce z orłem na piersi. Zawodnik zadebiutował w spotkaniu z Ukrainą, który „Orły Smudy” zremisowały 1-1.

Wystąpił jednak na podstawie paszportu tymczasowego, a oficjalne dokumenty - paszport i dowód osobisty - czekały na niego w Gliwicach. Skorzystaliśmy z okazji, że poniedziałkowe przedpołudnie było wolne od treningów i Sebastian pojechał je odebrać” - poinformował dyrektor reprezentacji - Polski Konrad Paśniewski.

Jeszcze dzisiaj reprezentanci Polski będą trenowali na stadionie Wisły Kraków. Według rzeczniczki PZPN Agnieszki Olejkowskiej, ma wziąć w nich udział Jakub Błaszczykowski, który po sobotnim meczu z Ukrainą narzekał na ból kolana.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Boenisch odebrał polski paszport i dowód

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Boenisch odebrał polski paszport i dowód