Sport   »   Aktualności   »   Boks: Andrzej Gołota pragnie wrócić na ring

Aktualności

rss

Boks: Andrzej Gołota pragnie wrócić na ring

2010.10.20//  J. Knop
Polski pięściarz – Andrzej Gołota po raz kolejny planuje powrót na ring. Od momentu zakończenia sportowej kariery czynił to już dwukrotnie. Najpierw w roku 2003 powrócił do walk po trzyletniej przerwie. Później, w 2007 roku znów stawał do pojedynku, tyle że po dwóch latach przerwy.

Andrzej Gołota coraz częściej pojawia się na galach bokserskich w roli widza. Jak widać, popularny „Andrew” zatęsknił za emocjami jakie towarzyszą przygotowaniom do walki i przestała mu wystarczać perspektywa obserwatora. Polak od dłuższego czasu nosi się z myślą o powrocie na ring, o czym informuje w mediach. Na razie jednak planuje skupić się na występach w „Tańcu z gwiazdami”.
Andrzej Gołota Andrzej Gołota
Andrzej Gołota Andrzej Gołota
Andrzej Gołota Andrzej Gołota

Dzięki treningom tanecznym odzyskałem świetne samopoczucie. Każdego dnia ćwiczę przez kilka godzin. Jestem w doskonałej formie i pozbyłem się już kilku kilogramów. Odzyskałem dawną szybkość i refleks. Myślę, że jestem na dobrej drodze, by wrócić do ringu. Jeśli trafi się interesujący rywal, to na pewno przemyślę propozycję” – powiedział Gołota.

Potencjalnym rywalem Gołoty miałby być Evander Holyfield. Amerykanin ma 48 lat i już 12 listopada skrzyżuje rękawice z Shermanem Williamsem o tytuł mistrzowski WBF. Już dawno walka pomiędzy Polakiem a Amerykaninem miała zostać zorganizowana, lecz ostatecznie nic z owych planów nie zostało zrealizowane. Pozostaje tylko czekać i obserwować, jak dalej potoczy się bokserska kariera Andrzeja Gołoty.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Boks: Andrzej Gołota pragnie wrócić na ring

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Boks: Andrzej Gołota pragnie wrócić na ring