Sport   »   Aktualności   »   Boks: Lennox Lewis chwali David'a Haye'a

Aktualności

rss

Boks: Lennox Lewis chwali David'a Haye'a

2010.11.15//  J. Knop
Legenda zawodowego boksu - Lennox Lewis jest pod wrażeniem umiejętności pięściarskich jakie prezentuje David Haye. Brytyjczyk jest zdania, że jego rodak może jeszcze zawojować wagę ciężką. Ponadto, Lewis twierdzi, że popularny „Hayemaker” może zwyciężyć braci Kliczko i tym samym zakończyć okres ich panowania w „królewskiej kategorii”.
Lennox Lewis Lennox Lewis
Lennox Lewis Lennox Lewis
Lennox Lewis Lennox Lewis

Przypomnijmy, że w sobotę Haye bez większego problemu rozprawił się z Audley’em Harrisonem, z którym wygrał przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie walki. Lewis uważa, że w najbliższym czasie priorytetem dla Haye’a powinno być starcie z jednym z ukraińskich czempionów. Były mistrz wagi ciężkiej zachęca rodaka do wykorzystania fenomenalnej dyspozycji.
David Haye David Haye
David Haye David Haye
David Haye David Haye

Od dłuższego czasu wiem, że bracia Kliczko nie mają sobie równych w kategorii ciężkiej. Trudno znaleźć kogoś, kto jest w stanie im dorównać. Boks stał się niezwykle nudną dyscypliną, gdyż brakuje w nim zmian. Na obecną chwilę spotykamy się z niezwykle komiczną sytuacją. Kliczkowie płacą ogromne pieniądze za walki rywalom, którzy i tak nie mają z nimi większych szans. Tym samym bez trudu poprawiają swoją statystykę. To wręcz żenujące zjawisko” – powiedział Lewis.

Lewis twierdzi, że Haye jest w świetnej formie i jest w stanie dorównać braciom Kliczko. Ponadto, uważa iż jeśli Ukraińcy nie zaczną walczyć z rywalami z górnej półki to stracą szacunek w światku pięściarskim oraz będą musieli pogodzić się z tym, że na ich gale będzie przychodziło coraz mniej fanów.

Tylko David może zmiażdżyć Kliczków. Jestem pewien, że stać go na to w najbliższym czasie. Słynie z niezwykłej zaciętości i sądzę, że osiągnie swój cel. Bracia Kliczko z każdym następnym słabym pojedynkiem narażają się na śmieszność. Ich walk nie można już śledzić z zapartym tchem, gdyż są po prostu nudne. Jeśli nie zmienią swojego podejścia do boksu, to sukcesywnie będą tracili popularność” – dodał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Boks: Lennox Lewis chwali David'a Haye'a

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Boks: Lennox Lewis chwali David'a Haye'a