Sport   »   Aktualności   »   Boks: Michael Grant kpi z Tomasza Adamka

Aktualności

rss

Boks: Michael Grant kpi z Tomasza Adamka

2010.10.17//  J. Knop
Amerykański pięściarz - Michael Grant ocenia, że Tomasz Adamek nie ma najmniejszych szans na zwycięstwo w spotkaniu z jednym z braci Kliczko. Grant uważa, że zawodnicy, którzy decydują się na starcie z Witalijem lub Władimirem Kliczko czynią to tylko po to, by zasilić swoje konta pokaźną sumą pieniędzy. Takie zjawisko wg Amerykanina ma niewiele wspólnego z prawdziwym boksem. Przypomnijmy, że Michael Grant w sierpniu przegrał na punkty z Tomaszem Adamkiem.
Michael Grant Michael Grant
Michael Grant Michael Grant
Michael Grant Michael Grant

Słyszałem o tym, że Adamek dostał ofertę walki od braci Kliczko. Jeśli przystanie na ich warunki, to zrobi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy. Jego szanse w starciu z nimi są minimalne, jeśli nie zerowe. Adamek jest za słaby na tego typu rywala. Polak nie prezentuje zbyt wysokich umiejętności, więc nie sądzę by mógł coś wskórać” – obwieścił Grant.
Tomasz Adamek Tomasz Adamek
Tomasz Adamek Tomasz Adamek
Tomasz Adamek Tomasz Adamek

Amerykanin odniósł się również do swojego starcia z popularnym „Góralem”. Grant twierdzi, że miał kilka okazji do znokautowania Adamka, ale nie mógł dokończyć dzieła, gdyż przerywał mu gong kończący rundę.

Zawsze kiedy byłem już blisko nokautu przerywał mi gong. Wtedy Adamek miał kilka chwil na odpoczynek i powrót do sił. Bardzo żałuję, że nie zdołałem stanąć na wysokości zadania i zakończyć pojedynku na swoją korzyść” – dodał.

Przypomnijmy, że Tomasz Adamek w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Amerykaninem - Vinnym Maddalone. Gala odbędzie się już 9. grudnia w podnowojorskim Newark.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Boks: Michael Grant kpi z Tomasza Adamka

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Boks: Michael Grant kpi z Tomasza Adamka