Sport   »   Piłka nożna   »   Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus

Borussia pokonała Stuttgart. Fantastyczny Reus

2014.03.29//  P. Rączka
Piłkarze Borussii Dortmund zaprezentowali się w końcu tak, jak oczekują od nich wszyscy sympatycy. Mimo, iż wicemistrzowie Niemiec przegrywali po 20 minutach gry 0:2, zdołali odrobić straty i zwyciężyć na wyjeździe 3:2 z VfB Stuttgart w meczu 28. kolejki Bundesligi. Niekwestionowanym bohaterem spotkania został Marco Reus, który strzelił wszystkie bramki dla swojego zespołu. Juergen Klopp obchodził tego dnia swój mały jubileusz, bowiem jako trener w lidze niemieckiej.prowadził swój mecz numer 300.
Od pierwszych minut na placu gry przebywał Robert Lewandowski. Łukasz Piszczek z kolei pełne 90 minut przesiedział na ławce rezerwowych. Gospodarze mają czego żałować, bowiem w perspektywie walki o utrzymanie strata trzech punktów, może okazać się za kilkanaście dni kluczowa dla ich losów.