Bundesliga. Lewandowski znowu strzela dla Borussii

2010.09.23//  D. Pęgiel
Dzięki wczorajszemu zwycięstwu Borussii Dortmund nad 1. FC Kaiserslautern 5:0, klub Roberta Lewandowskiego awansował na drugie miejsce w tabeli Bundesligi. Drugą bramkę w ligowym meczu strzelił wcześniej wspomniany napastnik, któremu asystował Jakub Błszczykowski.
Środowe zawody potwierdziły wysoką formę, jaką obecnie prezentuje zespół z Dortmundu, który w niedzielnym meczu rozbił 3:1 Schalke 04. W spotkaniu z Kaiserslautern od pierwszej minuty zagrali Łukasz Piszczek i Jakub Błaszczykoski, Robert Lewandowski wszedł w 70. minucie i pięć minut później strzelił gola.
Bundesliga. Lewandowski znowu strzela dla Borussii Robert Lewandowski
Bundesliga. Lewandowski znowu strzela dla Borussii Jakub Błaszczykowski

Polski napastnik uzyskał bramkę w drugim kolejnym meczu – to jego drugi gol w niemieckiej lidze, a czwarty w barwach Borussii. Przy bramce Lewandowski asystował Błaszczykowski, który miał udział również przy golu Grosskreuza na 2:0. Z kolei Piszczek asystował przy bramce Barriosa na 5:0.

Źródło: sport.pl