Sport   »   Piłka nożna   »   Campeonato Brasileiro: Bahia pokonała Sao Paulo

Campeonato Brasileiro: Bahia pokonała Sao Paulo

2011.11.06//  P. Rączka
Fantastyczne widowisko oglądali sympatycy piłki nożnej w lidze Campeonato Brasileiro. W meczu 33. kolejki Bahia po dramatycznym meczu pokonała 4:3 Sao Paulo. W pierwszej połowie padła tylko, jedna bramka – strzelili ją goście, a dokładnie Wellington. Tuż po przerwie wyrównał Souza, lecz w następnych minutach to goście strzelili dwie bramki. Bahia nie zamierzała się poddać i od 68. minuty regularnie co osiem minut trafiała do bramki rywali. Maraton strzelecki rozpoczął Lulinha, następnie trafił Fahel, a na koniec decydującą bramkę o trzech punktach zdobył Eduardo... piłkarz Sao Paulo.
Bahia dzięki temu zwycięstwu oddaliła się od miejsca spadkowego na siedem punktów. Sao Paulo przez tę porażkę wypadło z czołowej czwórki.