Carling Cup: Manchester United przegrał z Crystal Palace

2011.12.01//  P. Rączka
Do sensacyjnego rozstrzygnięcia doszło w ćwierćfinale pucharu Carling Cup. Manchester United przegrał 1:2 z Crystal Palace i tym samym odpadł z rozgrywek. Podopieczni Alexa Fergusona wyszli w rezerwowym składzie i jak się okazało, nie było to najlepsze posunięcie, gdyż zespół zaprezentował się po prostu słabo na tle niżej notowanego rywala. Na prowadzenie wyszli goście w 65. minucie po cudownym strzale z dystansu Darren Ambrose.
Czerwone Diabły odpowiedziały bardzo szybko, bo już trzy minuty później Federico Macheda wyrównał, wykorzystując jedenastkę. W regulaminowym czasie gry więcej goli nie było, a sędzia zarządził dogrywkę. W niej bohaterem okazał się Murray, który w 99. minucie strzałem głową pokonał Amosa i dał zwycięstwo swojej drużynie.