Carlos Dunga ponownie trenerem reprezentacji Brazylii

2014.07.21//  M. Mikołajczyk
Znamy już nazwisko następcy Luisa Felipe Scolariego. Nowym trenerem reprezentacji Brazylii został Carlos Dunga, który już wcześniej, bo w latach 2006–2010 prowadził drużynę „Canarinhos”.

Doświadczony szkoleniowiec zdobył z zespołem kraju kawy Copa America i Puchar Konfederacji, a swoją posadę stracił po przegranym ćwierćfinale z Holandią na piłkarskim mundialu w Republice Południowej Afryki.
Reprezentacja Brazylii w piłce nożnej

Przypomnijmy, że Brazylia na tegorocznych mistrzostwach świata zajęła czwarte miejsce. Gospodarze imprezy w strefie medalowej niespodziewanie odegrali rolę chłopców do bicia, przegrywając 7:1 z Niemcami i 3:0 z Holandią.

Dunga w swojej zawodniczej karierze grał na boisku na pozycji defensywnego pomocnika.

Źródło: soccerladuma.co.za