Chelsea Londyn i Manchester City wygrywają w Premier League (wideo)

2014.11.22//  M. Mikołajczyk
W sobotę rozegrano mecze 12. kolejki Premier League. W dalszym ciągu niepokonana w nowym sezonie angielskich rozgrywek pozostaje Chelsea Londyn.

„The Blues” zgodnie z przewidywaniami bez żadnych problemów pokonali u siebie West Bromwich Albion. „The Blues” prowadzenie objęli już w 11. minucie, gdy na listę strzelców wpisał się Diego Costa. Chwilę później piłkę do siatki „wpakował” Belg Eden Hazard, ustalając rezultat spotkania na 2:0 dla faworytów ze Stamford Bridge.
Swoje zrobili też reprezentanci Manchesteru City. „The Citizens” wywalczyli trzy punkty w starciu z doskonale spisującą się Swansea. Wynik spotkania dzięki trafieniu Wilfrieda Bony’ego dość nieoczekiwanie otworzyli skazywani na pożarcie goście. Miejscowi błyskawicznie odrobili straty, gdy gola na wyrównanie zdobył Stevan Jovetić. Zwycięską bramkę dla podopiecznych Pellegriniego w 62. minucie zdobył Iworyjczyk Yaya Toure.
W innych pojedynkach Everton okazał się lepszy od West Ham (2:1), Leicester zremisował 0:0 z Sunderland, Newcastle United skromnie, bo 1:0 ograł QPR, a Stoke uległo 1:2 Burnley.