Chelsea Londyn nie zwalnia tempa w Premier League (wideo)

2014.12.23//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Chelsea Londyn nie zamierzają spoczywać na laurach i w dalszym ciągu utrzymują wysoką dyspozycję. „The Blues” w poniedziałkowy wieczór na koniec 17. kolejki Premier League pokonali na wyjeździe 2:0 Stoke City, utrzymując się tym samym na fotelu lidera angielskich rozgrywek.

Goście prowadzenie objęli błyskawicznie, bo już w 2. minucie, gdy John Terry głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skierował piłkę do siatki. Przyjezdni przysłowiową kropkę nad „i” postawili w drugiej połowie. Wynik meczu po doskonałym podaniu od Edena Hazarda ustalił Cesc Fabregas, zachowując zimną krew w polu karnym.
Chelsea w ligowej tabeli ma obecnie trzy punkty przewagi nad Manchesterem City, a dalsze lokaty zajmują drużyny Manchesteru United, West Ham oraz Southampton.