Sport   »   Aktualności   »   Comrie podpisał kontrakt z Pittsburgh Penguins

Aktualności

rss

Comrie podpisał kontrakt z Pittsburgh Penguins

2010.09.04//  J. Knop
Dwudziestodziewięcioletni hokeista - Mike Comrie złożył podpis pod rocznym kontraktem z ekipą NHL - Pittsburgh Penguins. Zawodnik zainkasuje zaledwie pół miliona dolarów za sezon. Comrie ma zastąpić lidera popularnych „Pingwinów”- Jordana Staala.

Jordan boryka się z kontuzją stopy i nie zdołał pojechać na obóz treningowy swojego zespołu. Wszystko wskazuje na to, że nie dojdzie do pełnej sprawności w najbliższym czasie i będzie zmuszony opuścić pierwszy mecz sezonu zasadniczego. W tej chwili z pomocą ekipie przyjdzie nowy gracz.
Mike Comrie Mike Comrie
Mike Comrie Mike Comrie
Mike Comrie Mike Comrie

Comrie w NHL występuje od dziewięciu sezonów. Przez ten czas reprezentował barwy klubów takich jak: Edmonton Oilers, Philadelphia Flyers, Phoenix Coyotes, Ottawa Senators i New York Islanders. Przed rokiem występował w zespole Oilers, gdzie zarobił 1,25 miliona dolarów, a w 43 meczach zdobył 21 punktów, w tym 13 goli i osiem asyst.

W całej karierze rozegrał 568 spotkań ligowych, w których „ustrzelił” 167 bramek i zaliczył 192 asysty, co daje dorobek 359 punktów. W fazie play off zaś, rozegrał 32 mecze zdobywając w nich dziesięć punktów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Comrie podpisał kontrakt z Pittsburgh Penguins

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Comrie podpisał kontrakt z Pittsburgh Penguins