Copa Sudamericana: Universidad de Chile pokonało Arsenal Sarandi

2011.11.18//  P. Rączka
Piłkarze Universidad de Chile pokonali 3:0 Arsenal Sarandi i awansowali do dalszej fazy rozgrywek Copa Sudamericana. Pierwsza bramka padła już w 11. minucie spotkania, a zdobył ją w dość kontrowersyjnych okolicznościach Vargas. Jeden z piłkarzy Arsenalu nie wrócił z pozycji spalonej (dobre 2-3 metry), jednak nie przeszkodziło to całej drużynie kłócić się z sędziami. Kolejny gol padł tuż przed przerwą – do pustej bramki skierował piłkę Castro.
W drugiej połowie gospodarze nie spuścili z tonu i dziesięć minut po wznowieniu gry na listę strzelców wpisał się Canales. Zespół z Argentyny kończył mecz w dziesiątkę, gdyż w 65. minucie emocji nie utrzymał na wodzy Leguizamon, który pojawił się na murawie... cztery minuty wcześniej.