Sport   »   Aktualności   »   Damian Jonak vs Jose Luis Cruz - walka już jutro

Aktualności

rss

Damian Jonak vs Jose Luis Cruz - walka już jutro

2010.10.15//  J. Knop
Dzisiejszego popołudnia odbyła się ceremonia ważenia zawodników przed galą bokserską w Legionowie, którą będziemy mogli podziwiać już w sobotni wieczór. Polski pięściarz – Damian Jonak okazał się cięższy od swojego rywala, Meksykanina - Jose Luisa Cruza. Organizatorem zawodów jest grupa Babilon Promotion.
Damian Jonak popisał się wynikiem 69,700 kg. Cruz zaś, wniósł na wagę 69,600 kg. Zwycięzca pojedynku zgarnie pas mistrzowski WBC Baltic w kategorii junior średniej. Jonak zdaje sobie sprawę z tego, iż czeka go najtrudniejsze starcie w karierze. To jednak dodatkowo go motywuje i potęguje w nim chęć odniesienia zwycięstwa.
Damian Jonak Damian Jonak
Damian Jonak Damian Jonak
Damian Jonak Damian Jonak

Obiecuję wszystkim kibicom, że postaram się zawalczyć najlepiej jak potrafię. Możecie spodziewać się wielu silnych ciosów. Mój rywal jest wytrzymały, ale spróbuję go pokonać. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to walka może zakończyć się przed czasem” – ogłosił Jonak.

Polski bokser ma na swoim koncie dwadzieścia siedem potyczek. Zwyciężył dwudziestosześciokrotnie, w tym osiemnaście razy posyłał rywala na deski. W karierze zaliczył tylko jeden remis. Meksykanin stoczył czterdzieści dziewięć walk. Czterdzieści jeden z nich zwyciężył, w tym aż trzydzieści trzy przez nokaut. Przegrał zaledwie sześciokrotnie.
Damian Jonak Damian Jonak
Damian Jonak Damian Jonak
Damian Jonak Damian Jonak

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Damian Jonak vs Jose Luis Cruz - walka już jutro

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-TechDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Damian Jonak vs Jose Luis Cruz - walka już jutro