Sport   »   Piłka nożna   »   Diego Forlan jest dumny z występu reprezentacji Urugwaju na Mundialu

Piłka nożna

rss

Diego Forlan jest dumny z występu reprezentacji Urugwaju na Mundialu

2010.07.10//  J. Knop
Gwiazda reprezentacji Urugwaju – Diego Forlan podsumował występ swojego narodowego zespołu na Mistrzostwach Świata po tym, jak Urugwaj uległ Niemcom podczas „małego finału” Mundialu.

Piłkarze z Ameryki Południowej nie zdołali zająć miejsca na podium rozgrywek o Puchar Świata. Po dobrym spotkaniu przegrali ostatecznie z jedenastką Niemiec 3-2.
Diego Forlan Diego Forlan...
Diego Forlan ...cieszy się z czwartej lotaty...
Diego Forlan ...na Mistrzostwach Świata

Jednakże Forlan, który zdobył pięć bramek w turnieju wciąż ma szansę na zdobycie Złotego Buta – trofeum przyznawanego najlepszemu snajperowi imprezy. Urugwajczyk walczy o wyróżnienie z takimi graczami jak: Thomas Mueller, Wesley Sneijder i David Villa. Informuje również, że jego reprezentacja zaszła tak daleko, jak tylko mogła.
Diego Forlan Diego Forlan
Diego Forlan Diego Forlan
Diego Forlan Diego Forlan

Oczywiście, że chcieliśmy awansować do wielkiego finału, lecz to nie było możliwe. W każdym spotkaniu dawaliśmy z siebie maksimum możliwości i stąd nasz częściowy sukces. Myślę, że teraz możemy już iść tylko do przodu. Zakończenie turnieju w gronie czterech najlepszych zespołów świata to wielka sprawa. Kiedy zaczynaliśmy przygodę z Mundialem, nikt nie sądził, że zagramy tak dobrze. Pragnęliśmy trzeciej lokaty, ale mimo porażki mecz wspominać będziemy pozytywnie” – powiedział Forlan.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Diego Forlan jest dumny z występu reprezentacji Urugwaju na Mundialu

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Diego Forlan jest dumny z występu reprezentacji Urugwaju na Mundialu