Sport   »   Piłka nożna   »   Diego zostaje w Juventusie

Piłka nożna

rss

Diego zostaje w Juventusie

2010.05.31//  J. Knop
Plany Chelsea dotyczące sprowadzenia na Stamford Bridge Diego, legły w gruzach. Dwudziestopięciolatek łączony był z ekipą The Blues, gdzie miałby występować od przyszłego sezonu. Taką informację podawały od pewnego czasu włoskie media.

Diego dołączył do Juventusu za 22 miliony euro. Przed rokiem odszedł z Werderu Brema i podpisał pięcioletni kontrakt z drużyną Starej Damy, więc pozostaje wierny zespołowi z Serie A.
Diego Diego....
Diego ...zostaje...
Juve ...w Juve.

W rozmowie dla La Gazetta dello Sport zapewnił, że nigdzie się z Turynu nie wybiera. „Miałbym odejść z Juve? Nie, nie mam najmniejszego zamiaru tego robić” - odparł Brazylijczyk.

Dokonałem wyboru rok temu i nie zmieniłem zdania tylko dlatego, że sezon był słaby. Klub myśli tak samo, gdyż mimo, że nie prezentowałem najlepszej gry, wciąż we mnie inwestują. Najważniejszym jest, aby zdać sobie sprawę, że jest się częścią pewnego projektu i jeśli jest źle to trzeba znaleźć rozwiązanie dobre dla wszystkich. Jestem gotów grać na flankach, nie mam problemów z taktyką, którą preferuje Del Neri (4-4-2). Łatwo się przystosowuję” - dodał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Diego zostaje w Juventusie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale GryDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Diego zostaje w Juventusie