Sport   »   Piłka nożna   »   El. Euro 2012: Wyniki spotkań 4. kolejki

El. Euro 2012: Wyniki spotkań 4. kolejki

2010.10.13//  D. Pęgiel
Po bezbramkowym remisie z Anglią na Wembley, Czarnogóra nadal utrzymuje prowadzenie w grupie G. Do niespodzianki doszło w grupie A -  Azerbejdżan wygrał u siebie z Turcją 1:0.

Skandal miał miejsce w Genui, gdzie reprezentacja Włoch próbowała zagrać z Serbią – zawodnicy spędzili na boisku w sumie sześć minut, po czym sędzia przerwał spotkanie, gdy na trybunach wybuchła zadyma.
Serbscy kibole palili flagi Kosowa i Albanii, a także rzucali race na boisko. Ze stadionu przyjezdni przenieśli się się do miasta, gdzie starli się z blisko 100-osobową grupą Włochów.
Zdaniem włoskich komentatorów, wszystko wskazuje na to, że UEFA przyzna Italii zwycięstwo walkowerem 3:0, a reprezentacja Serbii zostanie ukarana.