El. Ligi Europejskiej: Lech Poznań przegrał z Nomme Kalju. Blamaż "Kolejorza"!

2014.07.17//  M. Mikołajczyk
Lech Poznań zawiódł na całej linii! „Kolejorz” niespodziewanie przegrał na wyjeździe z Nomme Kalju w meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Druga drużyna T–Mobile Ekstraklasy musiała uznać wyższość skazywanych na pożarcie Estończyków.

Podopieczni Mariusza Rumaka przeważali w pierwszej połowie spotkania, ale ich każda akcja w ofensywie zakończyła się niepowodzeniem. Za niewykorzystane sytuacje Lech został poważnie skarcony w 81. minucie, gdy gola na wagę zwycięstwa po koszmarnym błędzie Macieja Wilusza strzelił Hidetoshi Wakui.
Lech Poznań
Lech Poznań
Lech Poznań

Przypomnijmy, że środa upłynęła dla miłośników futbolu z kraju nad Wisłą pod znakiem blamażu Legii Warszawa. „Wojskowi” w kwalifikacjach Champions League tylko zremisowali z irlandzkim St. Patrick's Athletic 1:1.

Wynik meczu: Nomme Kalju 1:0(0:0) Lech Poznań.