Sport   »   Piłka nożna   »   El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Ekwador

El. MŚ 2014: Argentyna pokonała Ekwador

2012.06.03//  P. Rączka
Piłkarze Argentyny bez większych problemów pokonali 4:0 Ekwador i objęli tym samym prowadzenie w eliminacjach mistrzostw świata 2014 roku w strefie Ameryki Południowej. Albicelestes już w pierwszej połowie rozstrzygnęli losy spotkania - od 19. minuty w przeciągu kolejnych jedenastu zdobyli trzy gole. Kolejno na listę strzelców wpisywali się Sergio Aguero, Gonzalo Higuain i Lionel Messi. Na kwadrans przed końcem wynik ustalił Angel Di Maria.
Awans do mistrzostw świata wywalczą cztery najlepsze drużyny, a piąta zagra w barażu z piątą drużyną w Azji.