Eredivisie: PSV zremisowało z Venlo, Przemysław Tytonia debiutuje

2011.09.12//  P. Rączka
Najbliższy rywal warszawskiej Legii, w rozgrywkach Ligi Europejskiej zremisował 3:3 wyjazdowe spotkanie z VVV Venlo. PSV zaczęło spotkanie bardzo dobrze, bo już po pierwszej połowie prowadziło 0:2 po bramkach Ola Toivonena i Dries Mertensa. Druga część gry dla najbardziej utytułowanego klubu Holandii, zaczęła się koszmarnie. W przeciągu czterech minut debiutujący w tym meczu bramkarz reprezentacji Polski - Przemysław Tytoń, musiał trzykrotnie wyjmować piłkę z siatki.
Pierwszego gola dla dospodarzy zdobył Ferry'ego de Regta w 49. minucie meczu. Trzy minuty później bramkę na remis zdobył Uche Nwofora, a w następnej akcji prowadzenie Venlo dał Maya Yoshidy. PSV dzielnie walczyło o lepszy rezultat i w 76. minucie gola na wagę remisu zdobył Wilfried Boumy.