Sport   »   Piłka nożna   »   Essien podpisał nowy kontrakt z Chelsea

Piłka nożna

rss

Essien podpisał nowy kontrakt z Chelsea

2010.06.05//  J. Knop
Michael Essien podpisał nowy – dwuletni kontrakt, który przedłuży jego pobyt na Samford Bridge. Nowa umowa zatrzyma dwudziestosiedmioletniego reprezentanta Ghany, w klubie do 2015 roku.

”Jestem zachwycony. Klub pokazał wielką pewność i zainteresowanie moją osobą. Czekam na powrót do gry. Pragnę cieszyć się grą i zdobyć wiele trofeów z tym zespołem. To dlatego tutaj jestem. Sądzę, że jest to jeden z najważniejszych kontraktów w mojej karierze zawodniczej” - powiedział Essien.
Michael Essien Essien podpisał nowy kontrakt z Chelsea
Michael Essien Mimo kontuzji dalej jest ważnym punktem drużyny
Michael Essien Teraz będzie miał okazję stanowić o sile drużyny The Blues

Obecnie Essien boryka się z kontuzją kolana, która wyeliminowała go z występu w rozgrywkach o Puchar Świata. Nie był zdolny do gry dla The Blues od grudnia, kiedy uszkodził ścięgna stawu skokowego.

Niemniej jednak, menedżer Chelsea – Carlo Ancelotti przyznał, że Essien jest integralną częścią jego koncepcji gry. W związku z tym, chce aby ten pozostał w zespole.

Jestem bardzo zadowolony, że Michael zaakceptował ofertę przedłużenia pobytu u nas. Dzięki temu będzie mógł kontynuować grę i wciąż stanowić o sile zespołu w przyszłości” – powiedział Włoch.

Essien w barwach klubu z zachodniego Londynu, zaliczył 185 występów i zdobył 22 bramki. Przypomnijmy, że reprezentant Ghany został sprowadzony do The Blues z Lyonu za kwotę 26 milionów euro w 2005 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Essien podpisał nowy kontrakt z Chelsea

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-TechDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Essien podpisał nowy kontrakt z Chelsea