FC Barcelona ograła Atletico Madryt w hicie Primera Division! (wideo)

2015.01.12//  M. Mikołajczyk
Wspaniałe widowisko zafundowali kibicom w niedzielny wieczór na Camp Nou piłkarze FC Barcelony i Atletico Madryt. Obie drużyny zmierzyły się ze sobą w meczu 18. kolejki Primera Division. „Górą” w tym pojedynku okazali się być ci pierwsi, którzy wygrali przed własną publicznością 3:1.

„Duma Katalonii” błyskawicznie, bo już w 12. minucie objęła prowadzenie, gdy na listę strzelców wpisał się Brazylijczyk Neymar. Jeszcze przed przerwą gospodarze podwyższyli wynik na 2:0 po wspaniałej zespołowej akcji. Luis Suarez nie zmarnował doskonałego podania od Lionela Messiego i „wpakował” futbolówkę do siatki. Argentyńczyk w 87. minucie przypieczętował zwycięstwo „Blaugrany”, a wcześniej honorowego gola dla „Los Colchoneros” zdobył z rzutu karnego Mario Mandżukić.
Przypomnijmy, że w sobotę Real Madryt ograł u siebie 3:0 Espanyol i pozostał na pozycji lidera hiszpańskich rozgrywek. Na drugim miejscu w ligowej tabeli plasuje się FC Barcelona, która traci do „Królewskich” zaledwie punkt.