Sport   »   Piłka nożna   »   Fernando Torres krytykuje piłkę Jabulani

Piłka nożna

rss

Fernando Torres krytykuje piłkę Jabulani

2010.06.22//  J. Knop
Napastnik reprezentacji Hiszpanii – Fernando Torres jest kolejnym piłkarzem, który krytykuje piłkę Adidas Jabulani. Menedżerowie i zawodnicy innych zespołów czynią podobnie. Wszyscy jednym głosem mówią, że futbolówka dziwnie zachowuje się w powietrzu, a na murawie nieprzewidywalnie się odbija.

Bramkarze czują się szczególnie sfrustrowani zachowaniem piłki, gdyż przez takie sytuacje już wielokrotnie zostali zmyleni i oszukani przez zawodnika oddającego strzał na ich bramkę.
Fernando Torres Fernando Torres...
Fernando Torres ...nie ma zaufania...
Fernando Torres ...do piłki Adidas Jabulani

Dwudziestosześcioletni Torres zmarnował wiele okazji podczas poniedziałkowego zwycięstwa Hiszpanii nad Hondurasem 2-0. W związku z tym faktem dołączył do grona osób krytykujących najnowszy twór firmy Adidas.

Mówiąc szczerze, jestem zadowolony, że gramy nowym modelem piłki. Jednak potrzebujemy większego obycia z tym typem futbolówki. Na razie mamy z nią wiele problemów. Jednego dnia nie potrafimy zamieścić piłki w bramce, innego zaś możemy to robić nawet dwa razy. To niecodzienna sytuacja” – powiedział.

Mistrzowie Europy wrócili na dobry tor po wygranej z Hondurasem. Wcześniej sensacyjnie ulegli drużynie Szwajcarii. Sprawa awansu w grupie H jest otwarta. Przejść dalej mogą ekipy Chile, Szwajcarii i Hiszpanii.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fernando Torres krytykuje piłkę Jabulani

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Fernando Torres krytykuje piłkę Jabulani