Sport   »   Piłka nożna   »   Genialna przewrotka w meczu Leicester vs Newcastale

Piłka nożna

rss

Genialna przewrotka w meczu Leicester vs Newcastale

2016.03.15//  P. Rączka
Piłkarze Leicester City ku zaskoczeniu wszystkich zdominowali najsilniejszą ligę świata Premier League. ''Listy'' kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, a do tego zachwycają style. W spotkaniu przeciwko Newcastale United wygrali 1:0, a trzy punkty zawdzięczają japońskiego zawodnikowi Shinji Okazaki. Zawodnik popisał się duża przytomnością w polu karnym i znakomitym uderzeniem z przewrotki. Gol ten zachwycił wielu ekspertów i na pewno będzie kandydował do miana bramki kolejki.
– Coś niezwykłego i magicznego dzieje się w świecie futbolu. Coś, co przeczy logice. Jestem tym bardziej szczęśliwy, bo dotyczy to drużyny, której kibicuję od małego.  Presja będzie rosła z każdym kolejnym tygodniem. Jednak żaden z piłkarzy dotąd nie pokazał strachu czy zawahania związanego z możliwością osiągnięcia czegoś niezwykłego. Oni wszyscy są bardzo blisko sportowej nieśmiertelności - stwierdził legendarny napastnik Leicester Gary Lineke.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Genialna przewrotka w meczu Leicester vs Newcastale

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Genialna przewrotka w meczu Leicester vs Newcastale