Sport   »   Piłka nożna   »   Hansen: Liverpool wciąż jest wielki

Piłka nożna

rss

Hansen: Liverpool wciąż jest wielki

2010.06.01//  J. Knop
Legenda Anfield - Alan Hansen ogłosił, że plotki o upadku Livepoolu są mocno przesadzone. Raporty o kryzysie w zespole pojawiają się od roku, kiedy to the Reds zaczęli sezon w słabym stylu i wiadomości o problemach finansowych ujrzały światło dzienne.

Były zawodnik Liverpoolu zdaje się przełamywać plotki o beznadziei klubu z Merseyside. Hansen z optymizmem patrzy też w przyszłość drużyny.
Alan Hansen Alan Hansen...
Liverpool ...wierzy...
Liverpool ...w the Reds.

W rozmowie dla Radio City powiedział: „Liverpool to ciągle Liverpool. Oni wciąż są wielcy i mają ogromne poparcie na świecie. Klub musi zapomnieć co było w przeszłości, powinni koncentrować się na tym co przed nimi". 

"Może być różnie, ale chciałbym przypomnieć sezon 1986/87 kiedy Everton wygrał ligę a my zajęliśmy drugie miejsce. Wiedziałem, że droga nie będzie łatwa. Kenny Dalglish też to wiedział i ściągnął do klubu Barnes’a, Beardsley’a, Aldridge’, Spackman’a i Houghton’a. Sytuacja odwróciła się tak, że nie mogliśmy w to uwierzyć".

"Nigdy nie sądziliśmy, że jesteśmy wystarczająco dobrzy, aby zajmować wysokie miejsca. Przy odrobinie szczęścia tak też może stać się z obecnym Liverpoolem, ponieważ mają w swoim składzie świetnych graczy. Obecnie są tam ludzie, którzy samodzielnie mogą wykonać całą robotę” - dodał.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcjiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hansen: Liverpool wciąż jest wielki

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Na polskim rynku debiutuje kolejny smartfon od Motoroli - motog51 5G. To kolejny model z...

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Sport   »   Piłka nożna   »   Hansen: Liverpool wciąż jest wielki