Izrael przegrywa, Maor Melikson strzela dwie bramki

2011.08.11//  P. Rączka
Po bardzo udanych występach w Wiśle Kraków, rozgrywający mistrza Polski otrzymał powołanie do reprezentacji Izraela. Trzeba przyznać, że gwiazdor polskiej ligi znakomicie wykorzystał swoją szansę, gdyż w towarzyskim spotkaniu z Wybrzeżem Kości Słoniowej, Maor Melikson zdobył dwie bramki wchodząc na boisko w 52. minucie meczu, zmieniając Elyaniva Bardę. 27-letni piłkarz wpisał się na listę strzelców w 79. i 86. minucie. Obie bramki jednak nie pomogły w wygraniu spotkania - reprezentacja Izraela przegrała 4:3. Kto wie czy już niebawem na zgrupowania kadry wraz z Meliskonem, nie będzie jeździł jego klubowy kolego - David Biton, zawodnik musi utrzymać tylko wysoką skuteczność strzelecką.