Sport   »   Aktualności   »   Janne Ahonen - zobacz rekord skoczni narciarskiej w Willingen (wideo)

Aktualności

rss

Janne Ahonen - zobacz rekord skoczni narciarskiej w Willingen (wideo)

2015.01.29//  M. Mikołajczyk
Przed nami prawdziwy maraton ze skokami narciarskimi. W najbliższy weekend na popularnym obiekcie w Willingen odbędą się aż trzy konkursy Pucharu Świata. W Niemczech po długiej przerwie na arenie międzynarodowej ponownie zobaczymy Janne Ahonena, wciąż aktualnego rekordzistę słynnej „Muehlenkopfschanze”.
Janne Ahonen
Janne Ahonen
Janne Ahonen

Fin w 2005 roku w imponującym stylu poszybował na odległość aż 152 metrów – taki sam wynik osiągnął w zeszłym sezonie Słoweniec Jurij Tepes. Ahonen tej zimy startował w zmaganiach najwyższej rangi jedynie podczas zawodów w Kuusamo. Gwiazdor Kraju Tysiąca Jezior długo zmagał się z kontuzją kolana, przeszedł nawet operację, a w ostatnim czasie trenował u siebie pod okiem dobrze znanego polskim kibicom Hannu Lepistoe
Pięciokrotny triumfator prestiżowego Turnieju Czterech Skoczni będzie chciał w Willingen pokazać, że głęboki kryzys ma już za sobą i w dalszym ciągu jest w stanie rywalizować z najlepszymi. Ahonen zwyżkę swojej formy zasygnalizował już podczas mistrzostw Finlandii w Lahti, gdzie był zdecydowanie poza zasięgiem swoich rodaków.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji

Źródło: inf. własna/youtube.com/mtv3.fi


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Janne Ahonen - zobacz rekord skoczni narciarskiej w Willingen (wideo)

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Janne Ahonen - zobacz rekord skoczni narciarskiej w Willingen (wideo)