Sport   »   Piłka nożna   »   Jeleń znowu strzela

Jeleń znowu strzela

2010.08.22//  D. Pęgiel
W meczu trzeciej kolejki francuskiej Ligue 1. drużyna Ireneusza Jelenia zremisowała u siebie z Valenciennes 1:1, a Polak był strzelcem wyrównującej bramik dla Auxerre. Ekipa z polskim napastnikiem w składzie straciła bramkę w 67. minucie za sprawą Geala Danica.

Zawodnicy z Valenciennes długo nie cieszyli się prowadzeniem – gospodarze odpowiedzieli trafieniem Jelenia trzy minut później. Po dośrodkowaniu Pedrettiego piłkę w stronę własnej bramki skierował Bong. Strzał został obroniony przez Penneteau, ale piłka wpadła wprost pod nogi Polaka, który nie mógł nie wykorzystać takiej sytuacji.
Ligue 1.:  Jeleń daje remi Auxerre w meczu Valenciennes
Ligue 1.:  Jeleń daje remi Auxerre w meczu Valenciennes Ireneusz Jeleń nie zapomniał jak się strzela bramki

Źródło: sport.pl