Juventus Turyn lepszy od AS Romy w jesiennym hicie Serie A! (wideo)

2014.10.06//  M. Mikołajczyk
Piłkarze Juventusu Turyn pokonali przed własną publicznością AS Romę 3:2 w hitowym meczu rundy jesiennej Serie A. W tym spotkaniu aż trzy z pięciu goli padło z rzutu karnego.

Dwukrotnie „jedenastkę” dla „Starej Damy” pewnie wykorzystał Carlos Tevez, a decydującą bramkę w 86. minucie po wspaniałym i niezwykle precyzyjnym uderzeniu z dystansu zdobył dla gospodarzy Leonardo Bonucci. Pirlo i spółka z kompletem sześciu zwycięstw prowadzą w wyścigu o mistrzostwo Włoch. Warto zaznaczyć, że całe 90 minut w barwach gości spędził na boisku między słupkami Łukasz Skorupski.
W innych niedzielnych pojedynkach tęgie lanie od Fiorentiny dostał Inter Mediolan, przegrywając na wyjeździe 3:0, z kolei po słabym początku sezonu do czołówki powoli powraca SSC Napoli, które tym razem pokonało 2:1 Torino Kamila Glika.