Sport   »   Aktualności   »   Kamil Stoch lepszy od Małysza w Engelbergu

Kamil Stoch lepszy od Małysza w Engelbergu

2009.12.18//  S. Kozak
Dzisiaj w Engelbergu przeprowadzono turniej skoków narciarskich, które zwyciężył Simon Ammann. Adam Małysz zajął 12 pozycję. O dwa oczka wyżej uplasował się Kamil Stoch.
Simon Ammann Simon Ammann
Adam Małysz Adam Małysz

Czwarte zawody Pucharu Świata w tym sezonie należały do reprezentanta gospodarzy – Simona Ammanna, który tym osiągnięciem wskoczył na pierwszą pozycję w klasyfikacji generalnej.

Wśród Polaków najlepiej spisał się Kamil Stoch, który zajął 10. miejsce. Małysz był 12., zaś Krzysztof Miętus 22. Stefan Hula i Marcin Bachleda nie weszli do drugiej serii. Zajęli kolejno 39. i 47. pozycję.