Kamil Stoch z kolejnym tytułem mistrza Polski! Nokaut "Rakiety" z "Zębu"!

2014.07.20//  M. Mikołajczyk
Kamil Stoch w sobotni wieczór w Wiśle nie dał rywalom najmniejszych szans. Mieszkaniec Zębu pokazał, że w dalszym ciągu znajduje się w doskonałej formie i w cuglach zdobył swój kolejny w karierze tytuł letniego mistrza Polski.

Bohater igrzysk w Soczi był poza konkurencją, uzyskując w swoich próbach 134,5 oraz 135 metrów. Na drugim miejscu z wynikami 129 i 126 metrów sklasyfikowano Piotra Żyłę, a skład podium uzupełnił Jakub Wolny (126,5 m/125,5 m). W ścisłej czołówce znaleźli się również Maciej Kot, Stefan Hula i Dawid Kubacki.
Kamil Stoch
Kamil Stoch
Kamil Stoch

Indywidualne zawody w Beskidach nie były udane dla Jana Ziobry, który ukończył je dopiero na 11. pozycji, „oczko” wyżej od niego uplasował się Klemens Murańka. W niedzielę w Wiśle odbędzie się konkurs drużynowy.