Sport   »   Aktualności   »   Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs Fragomeni - dzisiaj walka o mistrzostwo

Aktualności

rss

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs Fragomeni - dzisiaj walka o mistrzostwo

2010.05.15//  E. Zumbach
Milion złotych zarobi Krzysztof "Diablo" Włodarczyk (29 l.) za walkę z Giacobbe Fragomenim (41 l.). Tak ogromnych pieniędzy nasz bokser w swojej karierze jeszcze nie dostał. A jeśli zwycięży, gaże za następne pojedynki będą znacznie większe

„Diablo" dziś w Łodzi walczy o pas mistrza świata WBC w wadze junior ciężkiej. Pokonanie Włocha to jego cel i marzenie, ale zapewnia, że świadomość odniesienia wielkiego sukcesu nie sparaliżuje go.
Krzysztof Krzysztof 'Diablo
Krzysztof Stawką walki jest mistrzowski pas i ogromnę pieniądze
Krzysztof Transmisja z walki o godzinie 22:00 w TV Polsat

- Słyszę, że muszę wygrać, bo drugiej takiej szansy nie dostanę. A ja nic nie muszę, tylko zapewnić przyszłość dziecku - mówi Faktowi Włodarczyk.

Obaj bokserzy dostaną po 308 tysięcy dolarów (prawie milion złotych). „Diablo" przede wszystkim chce sprawić prezent najbliższym.

- Nie przehulam tego - zdradza nasz bokser. - Lata uciekają, trzeba się zabezpieczyć, dobrze zainwestować pieniądze. Chciałbym też mojej ukochanej wykupić jakąś wycieczkę albo tydzień relaksu w spa.

Krzysztof Krzysztof
Krzysztof i jego żona Małgorzata (28 l.) z synkiem Czarkiem (8 l.) mieszkają w Piasecznie pod Warszawą. Tam kupili mieszkanie i przyda się trochę kasy na jego urządzenie.

- Chcę też mieć drugie dziecko, a pieniądze na utrzymanie rodziny zarobię boksując, bo to robię najlepiej - dodaje „Diablo". Jeśli pokona Fragomeniego, w następnej walce - jako mistrz świata - może zarobić milion, ale nie złotych, lecz dolarów. Marzy mu się też zdobycie kolejnego pasa.

- Najpierw muszę jednak wygrać z Włochem. Jestem już strasznie nakręcony i myślę o tym pojedynku non stop. Nie mam wątpliwości, że wygram, a potem będę spędzać czas już tylko z żoną i synkiem, których mi tak brakowało w ostatnich tygodniach, gdy przygotowywałem się do starcia z Fragomenim - kończy „Diablo".

Hancock jeździ słabo, więc nie zarabia
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
FIS Alpine 2019/2020 - włoskie narciarki w akcji

Źródło: Fakt.pl Foto: Mateusz Trzuskowski / Cyfrasport


Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs Fragomeni - dzisiaj walka o mistrzostwo

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale KulturaDo góry  //  Sport   »   Aktualności   »   Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs Fragomeni - dzisiaj walka o mistrzostwo