Sport   »   Tenis   »   Kubot i Marach pokonani w Barcelonie

Kubot i Marach pokonani w Barcelonie

2010.04.22//  R. Staniec
Bardzo szybko zakończył swój udział w turnieju ATP w Barcelonie debel Łukasz Kubot i Oliver Marach. Odpadli oni w 1/8 finału po meczu z Lleytonem Hewittem i Markiem Knowlesem startującym w barwach Bahama.

Mecz zakończył się w dwóch setach 4:6 i 6:7. Całe spotkanie trwało godzinę i 29 minut. Kubot i Marach stawili opór w drugim secie. Niestety, pogubili się w tie-breaku i oddali go praktycznie bez walki.
ATP Barcelona - Kubot i Marach Kubot i Marach nie będą...
ATP Barcelona - Kubot i Marach ...mile wspominać startu...
ATP Barcelona - Kubot i Marach ...w Barcelonie

Przypomnijmy, że Łukasz Kubot startował również w singlu podczas turnieju w Barcelonie. Odpadł on jednak w pierwszej rundzie po porażce w dwóch setach z zawodnikiem gospodarzy Marcelem Granollersem.

To nie koniec polskich akcentów podczas tego turnieju. W dni dzisiejszym swoje spotkanie rozegra debel Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. Liczymy, że awansują oni do ćwierćfinału.