Sport   »   Tenis   »   Kubot poległ w pierwszej rundzie turnieju w Monte Carlo

Kubot poległ w pierwszej rundzie turnieju w Monte Carlo

2010.04.13//  S. Kozak
Łukasz Kubot w Monte Carlo nie zaprezentował się dobrze. Po pierwszym dobrym secie cos się załamało i Viktor Troicki pokonał Polaka 4:6, 6:2, 6:2. Była to dopiero pierwsza, ale zarazem ostatnia runda turnieju dla Łukasza.

W pierwszym etapie Kubot zaciekle walczył. Wykorzystywał wszystkie okazje na zdobycie punktów i ładnie zakończył seta wynikiem 6:4.
Łukasz Kubot Łukasz Kubot

To chyba rozłościło Serba, który od drugiej partii dyktował warunki gry. Dobrze serwował, a Polak popełniał błędy. Dało mu to wygraną 6:2 w dwóch decydujących setach.

Panowie walczyli ze sobą po raz trzeci. Kubot jeszcze nigdy nie pokonał Troickiego.