Sport   »   Piłka nożna   »   LM: Bordeaux awansuje, Milan remisuje

LM: Bordeaux awansuje, Milan remisuje

2009.11.26//  S. Kozak
Mecz Milanu z Marsylią zakończył się remisem 1:1. Bordeaux natomiast pokonało Juventus 2:0 i zapewniło sobie awans do dalszych rozgrywek.
Liga Mistrzów - 25.11.2009
Liga Mistrzów - 25.11.2009 Liga Mistrzów - 25.11.2009

Na pierwszą bramkę w meczu Bordeaux z Juventusem czekaliśmy do 54. minuty kiedy za sprawą Fernando piłka wpadła do siatki. W końcówce meczu wynik przypieczętował Chamakh strzelając drugiego gola.

Spotkanie na San Siro Milanu z Olympique Marsylia przyniosło remis 1:1. Pierwszą bramkę zdobył Borriello dla gospodarzy, jednak Gonzalezowi udało się wyrównać. Nie udało się natomiast sędziemu Howardowi Webowi podyktować rzutu karnego, a miał na to kilka okazji.
Przeczytaj także: Real Madryt odpadł z Pucharu Króla » Real Madryt zmierzył się z Zurichem i pokonał go 1:0. W 21. minucie autorem gola był Higuain. Wygrana nie zapewnia w 100% awansu dalej, dlatego w kolejnym meczu z Marsylią muszą pokazać na co ich stać.

Zaskakująco zakończył się mecz Manchesteru United z Besiktasem, który wygrał Besiktas 1:0. Przegrana nie komplikuje sytuacji Manchesteru, bo piłkarze zapewnili sobie grę w dalszych rozgrywkach już wcześniej. Autorem sensacji na Old Trafford był w 20. minucie Rodrigo Tello.

FC Porto walczyło z Chelsea. Pierwsza bramka autorstwa Anelki wpadła w 69. minucie spotkania. Porto nie nadrobiło zaległości i mecz przegrali 1:0. Zarówno Chelsea jak i Porto miało już wcześniej zapewniony awans do fazy pucharowej. Dzięki wygranej Chelsea wskoczyła na pozycję lidera Grupy D.
Przeczytaj także: El. MŚ 2010 - Henry złodziejem irlandzkich marzeń » Remis 1:1 padł w rywalizacji APOEL-u Nikozja z Atletico Madryt. Bramki strzelili Nenad Mirslavjevic i Simao Sabrossa. Kamil Kosowki grał od początku spotkania, zaś Żewłakow wszedł w 67. minucie.

Bayern Monachium pokonało Maccabi Tel Awiw 1:0 a CSKA Moskwa po początkowej stracie wyszło na prowadzenie i wygrało mecz z VfL Wolfsburg 2:1.