Sport   »   Piłka nożna   »   LM: Wygrana Interu. Remis Moskwy z Sevillą

LM: Wygrana Interu. Remis Moskwy z Sevillą

2010.02.24//  S. Kozak
Kolejne mecze 1/8 finałów Ligi Mistrzów przyniosły spotkania
CSKA Moskwy z Sevillą FC oraz Interu Mediolan z Chelsea Londyn. Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Drugie zwycięstwem Interu 2:1.

CSKA Moskwa grała u siebie i ostro atakowała od początku meczu. Mimo tego w pierwszej połowie straciła gola po strzale Alvaro Negredo. W 66. minucie Mark Gonzalez mocnym kopnięciem piłki pokonał bramkarza Sevilli i uratował swój zespół od przegranej.
CSKA Moskwa - Sevilla FC - 24.02.2010 CSKA Moskwa - Sevilla FC

Inter zaledwie trzy razy skierował piłkę w światło bramki, ale za to dwa razy celnie. Atakowali rzadziej od rywali, lecz skuteczniej.

Trudny do pokonania był bramkarz Mediolanu - Julio Cesar. Przepuścił on tylko jeden strzał i to dopiero na 25 minut przed końcem spotkania.