Lewandowski czy Kagawa - kto strzelił gola dla Borussii Dortmund?

2010.12.12//  D. Pęgiel
Borussia Dortmund wygrała z Werderem Bremą 2:0 w spotkaniu 16. kolejki Bundesligi. Pierwszego gola dla lidera niemieckiej ekstraklasy strzelił Sahin. Natomiast druga bramka wzbudza spore kontrowersje – media kłócą się o autorstwo tego trafienia.

Ankieta: Kto Twoim zdaniem strzelił drugą bramkę dla Borussii Dortmund?

W 70. minucie po ładnej akcji Błaszczykowskiego strzał na bramkę Werderu oddał Shinji Kagawa. Zanim piłka zatrzepotała w siatce, otarła się jeszcze o głowę Roberta Lewandowskiego. Bramka zaliczono Japończykowi, jednak to nie przekonało wszystkich dziennikarzy.
Robert Lewandowski
Robert Lewandowski Robert Lewandowski

We wczorajszym meczu od pierwszej minuty zagrali Jakub Błaszczykowski i Łukasz Piszczek. Lewandowski pojawił się na murawie na pół godziny przed końcem spotkania.