Sport   »   Piłka nożna   »   Liga Europejska: Wyniki rewanżów 1/8 finału

Liga Europejska: Wyniki rewanżów 1/8 finału

2011.03.17//  D. Pęgiel
1/8 finału Ligi Europejskiej zakończyła się kilkoma niespodziankami, z których największą wydaje się być odpadnięcie Manchesteru City. Angielski zespół tydzień temu przegrał w Kijowie z miejscowym Dynamem 0:2, a dzisiaj nie zdołał odrobić strat – wygrał tylko 1:0.
Kluczowe dla przebiegu spotkania było wydarzenie z 36. minuty. Wówczas Mario Balotelli zaatakował rywala, trafiając go nogą w klatkę piersiową. W konsekwencji tego napastnik City wyleciał z boiska. Mimo że trzy minuty po tym incydencie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Aleksandara Kolarova, to więcej w tym pojedynku nie zdołali już ugrać.